İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

13 TEMMUZ 2024, CUMARTESİ   

5

47. DÖNEM YAPI MALZEMELERİ KURULU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

KUTAY YÜCETÜRK

e-Posta:

İRFAN KADİROĞLU

e-Posta:

1968 Erzurum doğumludur. 1989 yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Mezuniyet sonrası İstanbul`da yaklaşık 2 yıl şantiye mühendisliği ve 1 yıl da kontrol mühendisliği yaptı. 1993-2018 yılları arası, yaklaşık 25 yıl İzmir`de Batı Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Batıçim Çimento A.Ş. ve Batıbeton A.Ş. firmalarında önce Kalite Kontrol Şefliği ve sonrasında 9 yıl Hazır Beton İşletme Müdürlüğü yaptı. Buradan ayrıldıktan sonra Lyksor Yapı Kimyasalları A.Ş.`de 1 yıl genel müdürlük görevini yaparak tekrar beton sektörüne döndü ve Şubat 2019`dan bu yana hala İzmir ve Aydın`da faaliyet gösteren BETONTAŞ Hazır Beton Ltd. Şti. firmasında genel müdürlük görevini devam ettirmektedir. Beton sektöründeki çalışma hayatı boyunca çeşitli beton kongreleri ve sempozyumlarında yayınlanmış olan 6 adet bilimsel tebliği bulunan Kadiroğlu, yaklaşık 12 yıl Türkiye Hazır Beton Birliği Teknik Komite üyeliği, 4 yıl Türkiye Hazır Beton Birliği Yönetim Kurulu üyeliği, 4 yıl Türkiye Hazır Beton Birliği Teknik Komite Başkanlık Divan üyeliği yapmıştır. Beton konusuyla ilgili olarak çeşitli kurumlarda (THBB, Bazı İMO şubeleri, çeşitli üniversiteler, vs.) çok sayıda seminer,panel ve sempozyumlarda konuşmacı olarak görev almış olup ayrıca çeşitli yayın organlarında yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. İrfan Kadiroğlu aynı zamanda Şubat 2018-Şubat 2020 yılları arası İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 46. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği görevini de yerine getirmiştir.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

HALİT YAZICI
SEKRETER
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ALİ UĞUR ÖZTÜRK

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

UMUT CEYLAN

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ERCAN BOZKURT

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ÖZGE ANDİÇ ÇAKIR

e-Posta:

FATİH ÖZER

e-Posta:

ABDULLAH İNCİR

e-Posta:

1948 yılında Urfa-Viranşehir de doğdu. 1974 yılında Ege Üniversitesi Mühendislik Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1974-1986 yılları arasında Denizcilik Bankası`nda kontrol mühendisliği ve kontrol başmühendisliği görevini üstlendi. 1986-2001 yılları arasında müteahhitlik yaptı. İMO ve İMO İzmir Şubesi`nde değişik görevler üstlendi. Evli ve üç çocuk babasıdır.

TOLGA OKTAY GÜL
SORUMLU YK ÜYESİ
e-Posta:

2008 yılında Celal Bayar Üniversitesi`nden mezun oldu. 2011 yılında aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. 2009-2014 yıllarında Manisa İl Özel İdaresi, 2014-2015 yılları arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi`nde İnşaat Mühendisi olarak görev yaptı. 2015 yılından bu yana Karabağlar Belediyesi`nde çalışmaktadır. Ege Üniversitesi`nde doktorasına devam etmektedir. İMO İzmir Şubesi`nde İşyeri Temsilcisi olarak görev yapmış, İmar ve Şehircilik Komisyonu ile Geoteknik Kurulunda görev almıştır.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.