İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

29 MAYIS 2024, ÇARŞAMBA   

8

47. DÖNEM KIYI LİMAN KURULU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

BERGÜZAR ÖZBAHÇECİ
BAŞKAN
e-Posta:

Doç.Dr. Bergüzar Özbahçeci, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde tamamlamıştır. 1.5 yıl Japonya`daki Kyoto Üniversitesi Afet Önleme Araştırma Merkezi`nde araştırmacı olarak çalışmıştır. Ulaştırma Bakanlığı DLH Genel Müdürlüğü Araştırma Dairesi`nde uzun yıllar görev alan Özbahçeci, 2013 yılında beri İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, İnşaat Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Çalışma konuları arasında, kıyı ve deniz yapıları tasarımı, 2ve 3 Boyutlu fiziksel modelleme, sayısal modelleme, dalga iklimi ve istatistiği, dalga ölçümleri ve analizi, yüzer dalgakıranlar ve deniz üstü rüzgar türbinlerinin yüzer platformlarının tasarımı bulunmaktadır.

YALÇIN ARISOY

e-Posta:

1955 yılında doğmuştur. 1978 yılında Ege Üniversitesi`nden mezun olmuştur.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ŞEBNEM ELÇİ

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

AHMET UÇAR

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

VELİ AKÇAOĞLU

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ADNAN OĞUZ AKYARLI

e-Posta:

1971 yılında İTÜ İnşaat Fakültesi`nden "İnşaat Yüksek Mühendisi" olarak mezun olan AKYARLI: 1975 yılında "Doktor Mühendis"; 1980 yılında "Kıyı ve Liman Yapıları" dalında "Doçent"; 1987 yılında "Hidrolik" ve 1988 yılında ise "Deniz Teknolojisi" dallarında olmak üzere iki kez "Profesör" ünvanı almıştır. "İkinci Üniversite" kapsamında Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik"; ardından "Web Tasarımı ve Kodlama" programlarını bitirmiş olup, şu anda "Yerel Yönetimler" programında 1. Yarıyıl öğrencisidir. 1972-1998 sürecinde Ege ve Dokuz Eylül Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği Bölümleri ile Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü`nde çeşitli düzeylerde yönetim sorumlulukları alarak sürdürdüğü görevinden Temmuz 1998 de emekli olarak ayrılmıştır. AKYARLI, bu süreçte yetmiş beş civarında ulusal ve uluslararası projenin yöneticiliğini yapmıştır; yurt içinde ve dışında yayınlanmış 320 civarında eseri bulunmaktadır. 1998-2009 yılları arasında özel sektörde üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. AKYARLI, 2009-2014 döneminde "İzmir Büyükşehir Meclisi Başkan Vekili ve İmar Komisyonu Başkan Vekili" ve "Konak Belediye Meclisi Başkan Vekili ve İmar Komisyonu Başkanı" sorumluluğunu üstlenmiş; CHP İzmir İl Başkanlığı bünyesindeki Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu Kentsel Dönüşüm Komisyonu Başkanı olarak görev yapmıştır. Konak Kent Konseyi Kurucu ve Onursal Başkanı, Karabağlar Kent Konseyi Önceki Başkanı, İzmir Kent Konseyleri Birliği Kurucu Dönem Sekreteri ve Türkiye Kent Konseyleri Platformu Kurucu Dönem Başkanı olan AKYARLI: çok sayıda mesleki örgütün, sosyal derneğin, vakıfın ve yeni nesil Biyoekonomi Kooperatifi`nin kurucu üyesidir. Akyarlı, Temmuz 2019 tarihinden bu yana İzmir Büyükşehir Belediyesi bağlı şirketlerinden olan İZELMAN A.Ş.`nde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev üstlenmiştir. İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ve Genel Merkez bünyesinde kurulan Kıyı Mühendisliği çalışma gruplarının üyesidir. Çok iyi derecede İngilizce bilen AKYARLI, evli ve iki çocuk babasıdır.

ABDULLAH İNCİR

e-Posta:

1948 yılında Urfa-Viranşehir de doğdu. 1974 yılında Ege Üniversitesi Mühendislik Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1974-1986 yılları arasında Denizcilik Bankası`nda kontrol mühendisliği ve kontrol başmühendisliği görevini üstlendi. 1986-2001 yılları arasında müteahhitlik yaptı. İMO ve İMO İzmir Şubesi`nde değişik görevler üstlendi. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

DOĞAN KISACIK

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

GÖKHAN KABOĞLU

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

MUSTAFA DOĞAN

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

SERKAN BELEN

e-Posta:

TOLGA OKTAY GÜL
SORUMLU YK ÜYESİ
e-Posta:

2008 yılında Celal Bayar Üniversitesi`nden mezun oldu. 2011 yılında aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. 2009-2014 yıllarında Manisa İl Özel İdaresi, 2014-2015 yılları arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi`nde İnşaat Mühendisi olarak görev yaptı. 2015 yılından bu yana Karabağlar Belediyesi`nde çalışmaktadır. Ege Üniversitesi`nde doktorasına devam etmektedir. İMO İzmir Şubesi`nde İşyeri Temsilcisi olarak görev yapmış, İmar ve Şehircilik Komisyonu ile Geoteknik Kurulunda görev almıştır.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.