İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

29 MAYIS 2024, ÇARŞAMBA   

36

İZMİR ŞUBE YÖNETİM KURULU

47. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

EYLEM ULUTAŞ AYATAR
BAŞKAN
e-Posta:

2001 yılında Ege Üniversitesi`nden mezun oldu. Bir süre özel bir bir firmada Şantiye Şefliği yaptıktan sonra kendi firmasını kurarak yüklenicilik yaptı. İMO İzmir Şubesinde 2006-2008 yılları arasında Örgütlenme Sekreterliği - Şube Sekreter Yardımcılığı, 2008-2019 arasında Şube Sekreterliği görevlerinde bulundu.

 
 

RAHMİ ALPER
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

2009 yılında Celal Bayar Üniversitesi`nden mezun oldu. 2009-2012 yılları arasında İMO İzmir Şubesi`nde Örgütlenme Sekreteri olarak çalıştı. 2012 yılından itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığında Tespit, Uzlaşma Görüşmeleri, Projelerin Hazırlanması, Proje ve Yapım Kontrollüğü görevine devam etmektedir. İMO İzmir Şubesi`nde öğrencilik döneminden itibaren çeşitli kurul, komisyon, sempozyum ve kongrelerde görev almıştır.

 
 

TOLGA OKTAY GÜL
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

2008 yılında Celal Bayar Üniversitesi`nden mezun oldu. 2011 yılında aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. 2009-2014 yıllarında Manisa İl Özel İdaresi, 2014-2015 yılları arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi`nde İnşaat Mühendisi olarak görev yaptı. 2015 yılından bu yana Karabağlar Belediyesi`nde çalışmaktadır. Ege Üniversitesi`nde doktorasına devam etmektedir. İMO İzmir Şubesi`nde İşyeri Temsilcisi olarak görev yapmış, İmar ve Şehircilik Komisyonu ile Geoteknik Kurulunda görev almıştır.

 
 

AYNUR GÜNDOĞDU
ÜYE
e-Posta:

1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi`nden mezun oldu. Özel bir proje bürosunda çalıştıktan sonra 2000-2006 yılları arasında Karşıyaka Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde görev yaptı. 2006`dan bu yana Karşıyaka Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde görev yapmaktadır. İMO İzmir Şubesi`nde Kentsel Dönüşüm Komisyonu ve Beyaz Baretli Kadınlar Projesinde görev almıştır.

 
 

MURAT BARAN UYGUN
ÜYE
e-Posta:

2008 yılında Pamukkale Üniversitesi`nden mezun oldu. 2008-2010 yılları arasında bir yapı denetim şirketinde kontrol mühendisi, 2011 yılında bir prefabrik firmasında montaj sorumlusu, 2011-2013 yılları arasında bir yapı denetim şirketinde kontrol mühendisi olarak çalıştı. 2013 yılından bu yana kendi yapı denetim şirketinde çalışmaktadır. İMO İzmir Şubesi Yapı Denetim Komisyonu, Kent Yatırımları İzleme ve Değerlendirme Komisyonu ile İMO Kent Yatırımlarını İzleme ve Değerlendirme Komisyonlarında görev almıştır.

 
 

ZAFERCAN ATACAN
ÜYE
e-Posta:

2008 yılında Celal Bayar Üniversitesi`nden mezun oldu. 2016 yılında Celal Bayar Üniversitesi`nde lisans eğitimini tamamladı. 2014 yılından bu yana kendi firmasında proje ve taahhüt işleri yapmaktadır.

 
 

OĞUZ DÜZTAŞ
ÜYE
e-Posta:

2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi`nden mezun oldu. 2017 yılından bu yana Tire Organize Sanayi Bölgesi`nde görev yapmaktadır. İMO genç-İMO Konsey Üyeliği ve Başkanlığı görevlerinde bulunmuş, İMO İzmir Şubesi Genç Mühendisler Komisyonunda görev almıştır.

 

Yedek Üyeler

 
 

İPEK BULGURCU
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

MERT ALİ IŞIK
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

KUTAY YÜCETÜRK
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

TOLGA KANPOLAT
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ENGİN SÖNMEZ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

DOĞAN SARIKAYA
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 

Ayrılmış Üyeler

 
 

MUSTAFA KOÇ
ÜYE
e-Posta:


 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.